ARSBAK
Üretim

Üretim

Pirinç ile bakliyatın kültürümüzdeki ve tarihimizdeki önemini biliyor, bu ürünlerin en doğal ve kaliteli halini sunabilmek için her gün çalışıyoruz. Dünyanın çeşitli bölgelerinden, kaliteli üretim yapan çiftçiler ile entegre şekilde çalışarak her ürünü kendi mevsiminde alıyor, işliyor ve güvenli tedarik zinciriyle sofralara ulaştırıyoruz.  

Herkesin, sağlıklı ve kaliteli ürüne ulaşabilmesini mümkün kılmak için çalışıyoruz. Kaynaklama sayesinde dünyanın birçok ülkesinden bakliyat ürünleri alıyor ve pek çok Avrupa ve Orta Doğu ülkesine ulaştırıyoruz.

  • Yüksek Kalite : Ürünlerimizi tüketicilerin sağlıklı, dengeli ve damak tadına uygun, beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretiyor, bu süreçte insana, doğaya ve tüm canlılara saygı çerçevesinde ve çevre sağlığı bilinci ile hareket ediyoruz.
  • Kalite Kontrol : Kalite ve Güvenli ürün için, ISO 9001, ISO 22000, FSSC 22000, HACCP (Codex Alimentarus şartları), BRC, IFS, KOSHER VE HALAL standartlarının gerekliliklerini yerine getiriyoruz.
  • 7/24 Destek : Müşteri geri dönüşlerini en iyi şekilde analiz etmek, değerlendirmek ve şikayetler için kalıcı çözümler üreterek, müşteri memnuniyetinin devamını sağlıyoruz.
  • Son Teknoloji : Tesislerimizde ve üretim sürecimizde modern teknolojiler kullanarak sürekli verimlilik artışı bilinci ile çalışıyor, sistemlerimizin sürekli iyileştirilmesini ve geliştirilmesini teşvik ediyoruz.